Valmierā bezvārtu neizšķirts

23.maijā Komanda.lv pirmās līgas 9.kārtas spēlē J.Daliņa stadionā Valmierā tikās čempionāta līderi Valmiera Glass un FK 1625 Liepāja.

FK 1625 Liepāja devās savā otrajā izbraukuma spēlē šajā sezonā. Sākumsastāvā tika veikta viena izmaiņa no iepriekšējās spēles Roberta Pirktiņa vietā spēlēja Arturs Liatukas. Kā arī rezervē palika viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem Kemal Gurels un  traumas atgriezušies Igors Aleksējevs un Ivo Skripko.

Mājinieku komandas sākumsastāvā tika veiktas divas izmaiņas no iepriekšējās spēles. Ralfa Apsīša un Kaspara Ribaka vietā spēlēja Kārlis Lācis un Elvis Arnavs.

Spēles sākumā abas komandas cīnījās ar pielijušo laukumu, kas mazināja spēles tempu. Pirmā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja Valmieras futbolisti un centās uzbrukt ar tālajām piespēlēm. Pirmā puslaikā liepājnieki izturēja mājinieku uzbrukumus un sāka veidot arī savus uzbrukumus, bet līdz vārtu gūšanas momentiem netika.

Otrā puslaikā FK 1625 Liepāja komandas futbolisti sāka vairāk kontrolēt bumbu un fiziski bija pārāki par mājiniekiem. Valmieras futbolisti pirmā puslaikā bija iztērējuši daudz spēka un vairāk domāja par vārtu aizsargāšanu. Vienīgā teicamā izdevība FK 1625 Liepāja bija otrā puslaika beigās, kad tikko no maiņas uznākušais anglis Gurels apspēlēja trīs spēlētājus un izgāja viens pret vienu ar vārtsargu, bet pārspēt mājinieku vārtsargu neizdevās. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

FK Valmiera Glass joprojām paliek par čempionāta līderiem ar izcīnītiem 25 punktiem, bet FK 1625 Liepāja pakāpušies uz 3.vietu ar 20 punktiem.

FK Valmiera Glass – FK 1625 Liepāja  –  0:0 (0:0)