Uzvara pret FK Auda

8. augustā Komanda.lv 1. Līgas 17. kārtas spēlē Daugavas stadionā aizvadījām spēli pret FK Auda – ar rezultātu 2:0, Liepājnieku labā.

1625 Liepājas sākumsastāvā vienīgā izmaiņa bija , kad šoreiz spēli Mikhaila  Zaitseva vietā spēli sāka Roberts Pirktiņš.

Pēc pirmā puslaika spēles rezultāts bija 1:0, par labu Liepājas komandai, kad Juris Kučma guva vārtus bumbai atlecot pēc vārtsarga atvairīta 11 metru soda sitiena. Pirmāpuslaika gaitā, Liepājas komandā izmaiņas sastāvā nebija.

Otrā puslaika gaitā, Vugaram Askerovam mūsu komandas pārsvaru izdevās dubultot ar gūtiem vārtiem un rezultātu 2:0. Vienīgo brīdinājumu 1625 Liepājas komandai spēlē saņēma Andrely Makela. Izejot laukumā pēc maiņas sevi pierādīt laukumā bija iespēja Jurijam Teretenko, Yuriy Krasnomovets un Oļegam Tkačovam.

Nākamā spēle notiks izbraukumā 15. augustā Olainē.