Sestdien pret sīksto Smilteni

Sestdien pret sīksto Smilteni

Sestdien 9.maijā 17.00 Komanda.lv 1.līgas 7. kārtas spēlē Liepājā stadiona “Daugava” rezerves laukumā FK 1625 Liepāja uzņems FK Smiltene futbolistus.

FK 1625 Liepāja sešās spēlēs izcīnījuši 13 punktus un ieņem ceturto vietu turnīra tabulā, no līderes Valmiera Glass atpaliek jau piecus punktus. Iepriekšējā kārtā Kurzemes derbijā uzvarēta Saldus/Brocēnu BJSS futbolisti ar rezultātu 3:1. Liepājnieki ar vārtu gūšanas momentiem nevarētu sūdzēties šajā sezonā, bet realizācija pagaidām nedaudz pieklibo. Sešās spēlēs vārti nosargāti uz nulli izdevies trīs reizes, kas ir otrais labākais rezultāts čempionātā. Komandas rezultatīvākais spēlētājs joprojām ir anglis Kemal Can Gurels ar sešiem vārtu guvumiem, bet iepriekšējā kārtas spēlē pret Saldus komandu noskatījās no rezervistu soliņa.

FK Smiltene futbolisti sešās kārtās ir izcīnījuši deviņus punktus un atrodas augstajā septītajā vietā. Smiltenieši guvuši vārtus 12 reizes, bet savos vārtos ielaiduši par vienu mazāk.Viena no negaidītajām uzvarām šajā sezonā bija 4.kārtas spēlē pret Rēzeknes futbolistiem, kad tika uzvarēta ar rezultātu 4:3, kautgan līdz spēles 80 minūtei bija vadībā pat ar 4:1. Sastāvs, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, palicis praktiski nemainīgs. Komandu pametis vārtsargs Dagnis Sausais, kuru aizvieto ar pieredzējušo Ingu Ķirsi. Klāt nākuši vienīgi pašu audzēkņi, no “Mettas” atgriezies Kristaps Ozols. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Elvis Teremko, kurš sešās spēlēs paspējis apbēdināt vārtsargu sešas reizes.

FK 1625 Liepāja lūkos izcīnīt piekto uzvaru savās mājās, bet FK Smiltene futbolisti centīsies izcīnīt otro uzvaru izbraukumā 2015.gada Komanda.lv 1.līgas čempionātā.

Atstāt komentāru