Sestdien par 3 punktiem pret FK Ogre

Sestdien par 3 punktiem pret FK Ogre

Sestdien 30.maijā 15.00 Komanda.lv 1.līgas 10. kārtas spēlē FK 1625 Liepāja uzņems FK Ogre futbolistus Olimpijas stadionā dabiskajā laukumā.

FK 1625 Liepāja iepriekšējā spēlē nospēlēja bezvārtu neizšķirtu ar čempionāta līderiem FK Valmiera/Glass futbolistiem 0:0. Ar izcīnītiem 20 punktiem FK 1625 Liepāja futbolisti ierindojas trešajā vietā un atpaliek no otrās vietas FK Caramba/Dinamo trīs punktus. Liepājnieki deviņās spēlēs guvuši 29 vārtus un ielaiduši 10 vārtus. Komandas rezultatīvākie spēlētāji ir Artsiom Buloichyk un Kemal Gurels, kuri guvuši pa 8 vārtiem. Pa vieniem vārtiem mazāk ir Dmitrij Kuzmin – 7 vārti. Pēc mikrotraumas atguvies Ivo Skripko un gatavojas spēlei. Komandas lazaretē atrodas Igors Aleksējevs un Oļegs Tkačovs, kuri būs spiesti izlaist pāris nedēļas.

FK Ogre futbolisti iepriekšējā spēlē savā laukumā uzvarēja otro Kurzemes komandu JFK Saldus/Brocēni ar rezultātu 2:1. Uzvaras vārtus ogrēnieši guva 89.minūtē, kad precīzi sita Lauris Rudzītis. FK Ogre ar izcīnītiem deviņiem punktiem atrodas desmitajā vietā turnīra tabulā. FK Ogre futbolisti deviņās spēlēs guvuši kopā  12 vārtus, bet ielaiduši gandrīz divreiz vairāk – 23 vārtus. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Andrejs Kondratjevs ar 4 vārtu guvumie, par vieniem vārtiem mazāk ir Agnim Pūpolam – 3 vārti. Salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu nopietnu izmaiņu komandas kodolā nav, komanda saglabājuši iepriekšējā gada sastāvu. Komandai ir pievienojušies vairāki gados jauni spēlētāji, tādā veidā radot nopietnu konkurenci pieredzējušajiem. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šogad komanda par 95% tiek veidota no Ogres novada spēlētājiem.

Atstāt komentāru