Sestdien eksāmens Valmierā

Sestdien eksāmens Valmierā

Sestdien 23.maijā 16.00 Komanda.lv 1.līgas 9. kārtas spēlē FK 1625 Liepāja izbraukuma spēlē cīnīsies ar čempionāta līderiem Valmiera Glass.

Valmiera Glass ir čempionāta līderi ar astoņām uzvarām astoņās spēlēs. Komanda kopā guvusi 24 vārtus, bet ielaidusi tikai piecus vārtus. Iepriekšējā spēlē viesos izcīnīta uzvara pret otru kurzemes komandu JFK Saldus ar rezultātu 2:0. Komandas kodols palicis nemainīgs, komandā arī palicis Niks Savaļnieks, kaut gan ziemas pātraukumā par viņu interesējās vairākas virslīgas komandas. Komandā ziemas pārtraukumā pievienojās Madis Miķelsons, kurš iepriekšējā sezonā spēlēja FK 1625 Liepāja komandas sastāvā (izīrēts no FK Liepāja). Kā arī pievienojies Roberts Cipe,kurš iepriekšējos gados spēlējis FS „Metta” un FC „Skonto”. Komandas rezultatīvākie spēlētāji ir Niks Savaļnieks ar gūtajiem 7 vārtiem, pēc tam ar 4 gūtajiem vārtiem ir Mārcis Ērglis.

FK 1625 Liepāja iepriekšējā spēlē uzvarēja FK Jēkabpils futbolistus ar rezultātu 7:2. Ar diviem vārtiem atzīmējās Kristiāns Božis, Kemal Gurel un Dmitrijs Kuzmins, bet vienus vārtus guva Artjoms Buloičiks. Komanda ar 19 punktiem dala 3 vietu ar Rīgas Futbola Skolu. Liepājnieki astoņās spēles guvuši 29 vārtus – vidēji  3,6 vārti spēlē. Komandas rezultatīvākie spēlētāji ir Artjoms Buloučiks un Kemal Can Gurel katram pa 8 vārtu guvumiem, bet par vieniem vārtiem mazāk Dmitrijam Kuzminam. Komandas sastāvā mikrotraumas ir Ivo Skripko un Igoram Aleksējevam, bet abi gatavi doties palīdzēt komandai Valmierā.

Uzvaras gadījumā liepājnieki var pacelties pat uz otro vietu turnīra tabulā, ja savā starpā Caramba Rīga nospēlē neizšķirtu ar Rīgas Futbola Skolu. Valmiera uzvaras gadījumā var atrauties no pārējām komandām un turpināt uzvaru spēļu sēriju.

Atstāt komentāru