Sāpīgs zaudējums Saldū

Latvijas 1.līgas čempionāta 21. kārtas spēle fiksēts pārsteidzošs un Liepājas komandai ļoti nepatīkams rezultāts – izbraukumā pret JFK Saldus/Brocēnu NBJSS mačs noslēdzās ar rezultātu 2:1 par labu mājinieku komandai.

FK ”1625 Liepājas” komandas sastāvā vienīgos vārtus spēles 77.minūtē guva Vugars Askerovs.

Mājinieki atklāja mača rezultātu pirmajā puslaikā, bet uzvaras vārtus guva otrā puslaika beigās.

Līdz ar šo zaudējumu FK ”1625 Liepāja” no šobrīd 3.vietā esošās Rīgas futbola skolas (RFS) atpaliek jau par 10 punktiem. RFS gan pagaidām ir par vienu spēli mazāk, tāpat 10 punktu attālumā atrodas arī FK ”Valmiera Glass” komanda. Un no 5.vietā esošās FK ”Auda” pārsvars sarucis līdz 9 punktiem.

Nākamā FK ”1625 Liepāja” spēle gaidāma 12.septembrī, kad komanda dosies izbraukumā pie Smiltenes futbolistiem.