Noslēdzam sešu māju spēļu maratonu

Noslēdzam sešu māju spēļu maratonu

Sestdien 16.maijā 15.00 Komanda.lv 1.līgas 8. kārtas spēlē Liepājā stadiona “Daugava” rezerves laukumā FK 1625 Liepāja spēkosies ar  FK Jēkabpils futbolistiem.

FK 1625 Liepāja septiņās spēlēs izcīnījuši 16 punktus un dala trešo vietu ar Rīgas Futbola Skolu turnīra tabulā, no līderes Valmiera Glass atpaliekot piecus punktus. Iepriekšējā kārtā FK Smiltene futbolisti tika uzvarēta ar rezultātu 7:2. Ar ”hat-trick” izcēlās Dmitrijs Kuzmins un Artjoms Buloičiks, kurš ir labākais snaiperis liepājnieku rindās kopā guvis 7 vārtus, kā arī ieņem trešo vietu visā čempionātā. Ja par vārtu realizāciju nevar bēdāties, tad par savu vārtu nosargāšanu gan varētu uzlabot, jo septiņās spēlēs ielaisti 8 vārti, vairāk nekā vieni vārti vidēji spēlē.

FK Jēkabpils futbolisti sezonu iesākuši neveiksmīgi un pagaidām izcīnījuši tikai četri punkti, kuri tikai izcīnīti mājas spēlēs. Bet piecās izbraukuma spēlēs piedzīvoti pieci zaudējumi ar vārtu attiecību 3 pret 24. Iepriekšējā spēlē nospēlēts bezvārtu neizšķirts ar otru Kurzemes komandu JFK Saldus/Brocēnu BJSS. Komanda ļoti vēlu uzsāka gatavošanās sezonai. Jēkabpils komandai  izdevās saglabāt pagājušā gada sastāva pamatspēlētājus, plus ir pieaicināti četri jauni spēlētāji, kuri pārgāja no Pļaviņu un Daugavpils komandām. FK Jēkabpils komandā nav izteiktu vārtu guvēju, tāpēc liepājniekiem jābūt uzmanīgiem aizsardzībā.

FK 1625 Liepāja mēģinās noslēgt māju spēļu maratonu ar uzvaru, lai nākamnedēļ dotos otrajā izbraukuma spēlē šosezon pie čempionāta līderiem Valmieras futbolistiem. FK Jēkabpils futbolisti centīsies iegūt pirmos punktus izbraukuma spēlē, tāpēc gaidāma interesanta spēle.

Atstāt komentāru