Neizšķirts pret AFA Olaini

Futbola klubs “1625 Liepāja” zaudēja divus vērtīgus punktus Latvijas čempionāta pirmās līgas izbraukuma spēlē, cīnoties neizšķirti 1:1 ar komandu “AFA Olaine”.

FK “1625 Liepāja” sastāvs: Vīksna, Pirktiņš, Otaņķis, Gusevs, Zirnis, Skripko, Aleksejevs (Krasnomovecs), Kučma, Božis (Aržeņinovs), Askerovs, Makela.

Liepājnieki pirmā puslaika 32. minūtē nokļuva iedzinējos, kad precīzs bija viens no olainiešu leģionāriem Rodrigu da Silva. Lai arī pirmās līgas kopvērtējumā “AFA Olaine” atrodas tikai 9. vietā, tās sastāvu nav pamata saukt par vāju, jo vārtus sargā kādreizējais “Jelgavas” spēlētājs Marks Bogdanovs, bet laukumā spēlē vairāki futbolisti, kas olainiešiem šovasar pievienojās no “Gulbenes” pēc šīs vienības izslēgšanas no virslīgas.
Viesus no zaudējuma paglāba Vugars Askerovs, kurš tādējādi bija precīzs arī savā ceturtajā spēlē kopš pievienošanās FK “1625 Liepāja”, un kopumā viņa rēķinā šosezon ir pieci vārti.

Sestdien liepājnieki atkal spēlēs izbraukumā, vairāk nekā 400 kilometru attālumā no mājām tiekoties ar “Preiļu BJSS”, kas aizvadītajā kārtā ar 2:0 pieveica komandu “Saldus/Brocēnu NBJSS”.