Mazākumā izrauta uzvara pret FK Salaspils

Sestdien 13.jūnijā 16:00 Komanda.lv 1.līgas 12. kārtas spēlē FK 1625 Liepāja savā lauikumā mazākumā izcīnīja uzvaru pret FK Salaspils ar rezultātu 1:0.

FK 1625 Liepāja galvenais treneris sākumsastāvā veica dažas izmaiņas no iepriekšējās spēles, diskvalikācijas dēļ nevarēja spēlēt Dmitrijs Kuzmins, devušies projām ir divi leģionāri Viktors Klimējevs un Kemals Gjurels. Sākumsastāvā laukumā devās Arturs Liatukas un Ņikita Aržeņinovs.

FK Salaspils komandā no iepriekšējās spēles sākumsastāvā tika veiktas divas izmaiņas Ņikita Petrova un Eduarda Rostoka vietā laukumā devās Artašess Daneljans un Andrejs Andrejevs.

Liepājnieki pirmā puslaikā vairāk kontrolēja bumbu un centās uzlauzt viesu komandas aizsardzību, bet viesi prasmīgi aizsargājās un neļāva izveidot bīstamus uzbrukumus. Pirmajā puslaikā liepājniekiem praktiski nekas neveidojās, bet Salaspils futbolisti spēlējot pretuzbrukuma taktiku spēja izveidot bīstamākus uzbrukumus pie mājinieku vārtiem. Vienā no epizodēm viesu komandas spēlētājs atradās viens pats ar bumbu mājinieku soda laukumā, bet nespēja trāpīt bumbu vārtos.

Otrā puslaikā liepājnieki centās vēl vairāk iet uz priekšu un gūt vārtus, bet Salaspils futbolisti prasmīgi izmantoja laukuma brīvās zonas un vēl bīstamākus pretuzbrukumus veidoja pie mājinieku vārtiem. Vispirms vairākas reizes mājinieku vārtus glāba Toms Vīksna, bet nedaudz vēlāk viesi trāpīja pa vārtu stabu. Otrā puslaika vidū liepājnieku sastāvā Jurijs Teretenko dabūja otro dzelteno kartīti, un astāja mājiniekus mazākumā. Bet tas neliedza liepājniekiem vairāk kontrolēt bumbu un veidot uzbrukumus. Spēles beigās mājinieki iespieda pretiniekus viņu zonā un 80.minūtē Artjoms Buloičiks gūst uzvaras vārtus. Spēles beigās nevienai no komandām neizdevās vairāk gūt vārtus un FK 1625 Liepāja svin kārtējo uzvaru savā laukumā.

FK 1625 Liepāja – FK Salaspils  1-0 (0-0)

Vārti: Buloichyk 80`

Brīdinājumi: Teretenko 44`, 71` , Kučma 76` , Bespjorstovs 85`, Gladiļins 90`+2` – Ārājs 59` , Belovs 62`, Miščenko 74`

Noraidījumi : Teretenko 71`

FK 1625 Liepāja sākumsastāvs : Vīksna, Aržeņinovs, Pirktiņš, Skripko, Gluško, Gladiļins, Teretenko, Kučma, Buloichyk, Liatukas (Bespjorstovs 68`), Božis

Rezervisti : Volgemuts, Bespjorstovs, Tkačovs, Gusevs, Aleksējevs

FK Salaspils sākumsastāvs: Pērkons, Ratnieks, Miščenko, Ņesterenko, Dementjevs, Malvess, Romanovskis, Jakušenoks ( Belovs 58` (Benskis 77`)), Ārājs, Daneljans ( Zemturis 83`), Andrejevs

Rezervisti : Serdcevs, Šafins, Petrovs, Zemturis, Benskis, Belovs