Kurzemes derbijā Liepāja uzņem Saldus futbolistus

Kurzemes derbijā Liepāja uzņem Saldus futbolistus

Pirmdien 4.maijā 14.00 Komanda.lv 1.līgas 6. kārtas spēlē Liepājā stadiona “Daugava” rezerves laukumā FK 1625 Liepāja uzņems JFK Saldus/Brocēnu NBJSS futbolistus.

FK 1625 Liepāja piecās spēlēs izcīnījuši desmit punktus un dala piekto vietu turnīra tabulā. Iepriekšējā kārtā nospēlējot bezvārtu neizšķirtu ar Rīgas Futbola Skolu liepājnieki jau trešo spēli pēc kārtas nav ielaiduši vārtus. Kaut arī pret Rīgas Futbola Skolu iztērēts daudz spēka, komanda jūtas labi un būs gatava cīnīties par uzvaru pret Saldus komandu. Liepājnieki trenējas pilnā sastāvā, lielākā neskaidrība ir par Daniela Vasiljeva veselību, jo izlaida iepriešējo kārtas spēli traumas dēļ.

JFK Saldus futbolisti piecās kārtās ir izcīnījuši piecus punktus.Komandai šis jau būs sestais izbraukums pēc kārtas. Vienīgā uzvara tika izcīnīta trešās kārtas spēlē pret Preiļu BJSS futbolistiem. Iepriekšējā kārtā ar rezultātu 2:2 nospēlēts pret FK Smiltenes futbolistiem, kas jau bija otrais neizšķirts šosezon. Sastāvā lielas izmaiņas nav notikušas, pievienojušies jaunie spēlētāji, kā arī pievienojies vārtsargs no Kuldīgas. Sastāva pārsvarā spēlēs vietējie spēlētāji no Saldus un Brocēniem. Vēl divi spēlētāji būs no Kuldīgas un viens spēlētājs no Ukrainas pilsētas Doņeckas.

Pirms sezonas savā starpā komandas nospēlēja draudzības spēli, kurā liepājnieki svinēja uzvaru ar rezultātu 2:1. Tad komandas labā vārtus guva Dmitrijs Kuzmins un Igors Aleksējevs.

FK 1625 Liepāja lūkos izcīnīt ceturto uzvaru savās mājās, bet JFK Saldus futbolisti centīsies izcīnīt otro uzvaru 2015.gada Komanda.lv 1.līgas čempionātā.

Atstāt komentāru