ātri ielaisti vārti un minimāls zaudējums RFS

29.augustā NBS ”Arkādija” stadionā Rīgā FK ”1625 Liepāja” aizvadīja spēli viesos pret ”Rīgas Futbola skolas” komandu. Diemžēl šoreiz liepājniekiem neveicās un spēle beidzās ar rezultātu 2:1 ”Rīgas Futbola skolas” labā (RFS).

Vārtus ”RFS” komandas labā guva: Viktors Kurma (14.minūtē) un Marko Regža (81.minūtē).
Vārtus FK ”1625 Liepāja” labā guva: Andrelu Makela (77.minūtē).

Šobrīd ”1625 Liepāja” ar 43 gūtiem punktiem atrodas 4.vietā turnīra tabulā. Līdz 3.vietai trūkst 7 punkti. Uz spēli Rīgā bija ieradušies 350 skatītāji. Pēc zaudējuma komanda nav padevusies. Tieši pretēji, treniņi noris vēl aktīvāk, lai atgūtu spēkus un pārliecību par uzvaru. Par aizgājušo spēli savu skatījumu uz kļūdām un gaidāmo spēli izteica FK ”1625 Liepāja” komandas kapteinis Ivo Skripko:

”Sajūtas pēc zaudējuma ir dalītas, spēlētājos ir liels rūgtums iekšā un šķiet, ka ne līdz galam izdarīts viss, lai uzvarētu.”

Tomēr Ivo uzskata, kas tas palīdzēs uzvarēt pārējās spēlēs, jo tagad komandas biedros ir vēl lielāka vēlme uzvarēt.

Uz jautājumu, kāpēc gadījās zaudējums I.Skripko atbild šādi:

”Slikti iesākām spēli, ielaidām muļķīgu golu, otrā puslaikā pielikām kustībā, izlīdzinājām un uzreiz ielaidām golu pēc standarta. Uzskatu, ka ja mēs neielaistu ātrus vārtus, tad spēle būtu izvērtusies pavisam savādāk. Tomēr, domāju, ka vienmēr ir iespēja pacīnīties. Vēl atlikušas desmit spēles, kurās var daudz kas mainīties. Mūsu komandai ir raksturs un cīņasspars, tā kā viss būs labi!”

Komandas kapteinis skaidro, ka gaidāmajai spēlei pret JKF Saldus/ Brocēnu NBJSS puiši gatavojas vēl sparīgāk.

”Maksimāli izliekamies katrā treniņā un nav svarīgi vai pretinieks ir Saldus vai kāda cita komanda. Katru novērtējam un cīnāmies! Novēlu savai komandai parādīt raksturu un labu spēli.”