Atgūstam uzvaras garšu Smiltenē

Latvijas 1.līgas čempionāta 22.kārtas spēlē FK ”1625 Liepāja” izbraukuma mačā, ar rezultātu 3:1, uzveica Smiltenes BJSS futbolistus.

Spēle izvērtās ļoti aizraujoša, neskatoties uz to, ka pirmais puslaiks beidzās bez gūtajiem vārtiem – 0:0. Otrajā puslaikā abas komandas kopā guva četrus vārtus.Beidzot liepājniekiem izdevās izvirzīties vadībā pirmajiem, jo iepriekšējās septiņās spēlēs tas bija izdevies tikai vienreiz! Bumbu savos vārtos raidīja Smilteniešu aizsargs – 1:0 liepājnieku labā. Taču Smiltenes komanda nepadevās un jau pēc dažām minūtēm ar tālu piespēli izvirzīja labā pozīcijā Smiltenes uzbrucēju, kurš apsteidza gan Liepājas aizsargu, gan vārtsargu un raidīja bumbu vārtos, uzstādot rezultātu- 1:1! Tomēr ar šādu rezultātu mačs nenoslēdzās, jo jau pēc neilga laika liepājnieku leģionārs Andrely Makela realizēja izgājienu viens pret vienu un raidīja bumbu tālajā vārtu stūrī. Jau pēc dažām minūtēm mājinieki savā soda laukumā pārkāpa noteikumus un palika mazākumā, bet pendeli realizēja spēlētājs Vugar Askerov, gūstot savus 10 vārtus šosezon! Atlikušajā laikā Smiltenes komanda vairs neko bīstamu pie pretinieku vārtiem nespēja izvedot un mačs noslēdzās ar FK ”1625 Liepāja” uzvaru.

Liepājnieki joprojām atrodas 4.vietā, atpaliekot par 6 punktiem no Rīgas futbola skolas, kam vēl ir viena spēle rezervē, un par 10 punktiem no Valmiera Glass FK/BSS. Savukārt pārsvars no 5.vietā esošās FK ”Auda” ir 9 punkti. Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs 19.septembrī, kad izbraukuma mačā tiksies ar FK ”Jēkabpils/JSC” komandu, kas atrodas 8.pozīcijā.