1625 Liepāja -Smiltene (7:2)

“1625 Liepāja” sagrauj FK “Smiltene”

9.maijā Komanda.lv pirmās līgas 7.kārtas spēlē Daugavas stadiona rezerves laukumā FK 1625 Liepāja sagrauj FK Smiltene ar rezultātu 7:2.

FK 1625 Liepāja sākumsastāvā no iepriekšējās spēles bija tikai viena izmaiņa, traumas dēļ pieteikumā netika Ivo Skripko, viņa vietā laukumā spēlēja Jurijs Teretenko.

FK Smiltene galvenais treneris no iepriekšējās spēles arī veica tikai vienu izmaiņu sākumsastāvā Daira Zariņa vietā laukumā spēlēja Aivis Junkers.

FK 1625 Liepāja izdevās teicams spēles sākums, un laukuma saimnieki jau 13.minūtē vadībā ar rezultātu 2:0. Otrajā minūtē vārtus guva Dmitrijs Kuzmins, bet 13. minūtē ar vārtu guvuma atzīmējās Artjoms Buloičiks. Liepājnieki turpināja ofensīvu uz viesu vārtiem un spēles 30.minūtē savus otros vārtus guva Artjoms Buloičiks. Pēc trešā vārta guvuma mājinieki sāka spēlēt paviršāk aizsardzībā un smiltenieši 37.minūtē samazina rezultātu 1:3. Ar vārtiem atzīmējās Raimonds Dūmiņš. Bet pēc četrām minūtēm Artjoms Buloičiks gūst savus trešos vārtus jeb “hattrick”. Pirmā puslaika beigās FK Smiltenes futbolisti samazina rezultātu līdz 2:4, ar 11 metru soda sitienu vārtus guva Zigmārs Dūmiņš.

Otrais puslaiks iesākas ar abu komandu uzbrukumiem, bet klibo vārtu realizācija. Liepājnieku sastāvā labas iespējas gūt vārtus bija Gladiļinam un Kuzminam, bet vārtos teicami spēlē viesu vārtsargs. Spēles 60.minūtē laba iespēja FK Smiltene futbolistiem bija samazināt rezultātu, bet bumba trāpa pa pārlikni. 68.minūtē savus otros vārtus beidzot gūst Dmitrijs Kuzmins palielinot rezultātu līdz 5:2. Spēles beigās liepājnieki gūst vēl divus vārtus, ar “hettrick” atzīmējas Dmitrijs Kuzmins un savus pirmos vārtus FK 1625 Liepāja sastāvā gūst Daniels Vasiljevs. Spēles gala rezultāts 7:2 FK 1625 Liepāja labā un turnīra tabulā dala trešo vietu ar Rīgas Futbola Skolu.

Foto galerija no spēles

FK 1625 Liepāja – FK Smiltene  –  7:2 (4:2)

Vārti: Kuzmin 2`, 68`, 87`, Buloichyk 13`, 31`, 41`, Vasiljevs 90`+3` – R.Dūmiņš 37`, Z.Dūmiņš 43`