“1625 Liepāja” iesit septiņus vārtus “Staiceles Bebriem”

27.jūnijā Komanda.lv pirmās līgas 14.kārtas spēlē Liepājā Olimpijas stadionā savu skatītāju priekšā FK 1625 Liepāja uzvarēja FK Staiceles Bebri ar rezutātu 7:0.

FK 1625 Liepāja sākumsastāvā atgriezās no traumas Igors Aleksējevs, kā arī uzbrukuma smailē sāka spēlēt francūzis Andrely Kovessabio Makela. Kristiānam Božim nācās izlaist spēli diskvalifikācijas dēļ.

Visiem no Staiceles komandas sākumsastāvā notika divas izmaiņas Alva Jaunzema un Mārtiņa Taulavičusa vietā laukumā spēlēja Kristaps Taulavičus un Kalvis Grāveris.

Jau no paša spēles sākuma liepājnieki vairāk kontrolēja bumbu un centās gūt ātrus vārtus. Spēles 14.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā pēc Ivo Skripko sitiena no 20 metriem vārtu tālajā stūrī. Pēc vārtu guvuma “1625 Liepāja” turpināja uzbrukt uz viesu vārtiem, bet bumba spītīgi negāja vārtos. Pirmā puslaika beigās liepājnieki iesita vēl divus vārtus, vispirms precīzs bija Makela, kurš realizēja izgājienu viens pret vienu ar vārtsargu, bet minūti vēlāk pēc stūra sitiena ar galvu vārtus guva Agris Otaņķis.

Otrā puslaikā FK 1625 Liepāja futbolisti turpināja kontrolēt spēli un neļāva visiem gūt goda vārtus. Skripko varēja vēlreiz gūt vārtus no distances, bet šoreiz viesus glāba vārtu stabs. Spēles 60.minūtē savus pirmos vārtus spēlē guva Juris Kučma palielinot rezultātu līdz 4:0. Pēc 16 minūtēm liepājnieki gavilēja vēlreiz, kad otros vārtus spēlē guva Kučma. Otrā puslaika beigās FK 1625 Liepāja futbolisti guva vēl divus vārtus, 87.minūtē otros vārtus spēlē guva Agris Otaņķis un 90.minūtē guva vārtus Oļegs Tkačovs.

FK 1625 Liepāja futbolistiem tagad trīs nedēļas pauze 1.līgas čempionātā un 25.jūlijā dosimies izbraukuma spēlē pret JDFS Alberts futbolistiem.